Zvolte váš jazyk

Czech Danish Dutch English French German Italian Norwegian Polish Russian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

QR kód této stránky

QR-Code dieser Seite

Monitor návštěv webu

online - hostů: 175 SMS věštba - zjistíte co Vás čeká


SMS věštírna - věštba sms

Aktuální fáze měsíce
Aktuální fáze luny
Home Diskuse
Vítejte, Host
Username: Password: Pamatovat si mne

Magie-Kouzla-Esoterika-Astrologie-Numerologie-Karty-Tajemno

Esoterika nás zavádí do mystického světa andělů, víl a mágů. Zde naše stránky nabízí diskusní témata, které mohou být základem pro pochopení věštění, snářů, i-ťingu, ale také astrologie, numerologie a karmy našich životů. Esoterika, astrologie, numerologie, mystika, tajemno, magie, šamanismus. Čarodějnictví je zkrátka umění staré jako samo lidstvo. Je to vědění po generace skryté očím nezasvěcených a my Vám nyní nabízíme volnou diskusi k tématům jak správně vykonat magické rituály, kouzla, jak chápat skryté významy snů, výklad a význam karet, o esoterických spolcích či jiných záhadách a tajemstvích našeho světa.

Své příspěvky i reakce na ně zde můžete přidávat pouze jako registrovaný uživatel, budete mít tak možnost svůj příspěvek nebo námět následně editovat. Za příspěvky do diskusí a náměty Vám již nyní děkujeme.

Pokud jste jedním z registrovaných uživatelů, můžete si ostatní uživatele přidat jako své přátele nebo spolupracovníky :). Tak si můžete zasílat i interní zprávy které nejsou zveřejněny v našem diskusním fóru.
Pomocí těchto interních zpráv můžete zaslat Váš soukromý dotaz na jednotlivého uživatele(ú).
Doporučujeme novým členům, aby napsali svůj krátký příspěvek a alespoň krátce se představili. Ostatní pak budou moci vyhledávat snadněji vaše příspěvky.
6 Topics 15 Odpovědi Ceracio's Avatar
Poslední Příspěvek: Voodoo - vůdů
od Ceracio
26 Led 2014 21:56
Volná diskuse o všem tajemném, možném i nemožném, zkrátka třeba i o tom, jaká tajemství vás třeba trápí a nebo naopak netrápí, co poodhalují a co možná zatajují.
2 Topics 0 Odpovědi Stromohnid's Avatar
Poslední Příspěvek: Cestování mezi světy
od Stromohnid
23 Dub 2014 19:20
Máte připomínku nebo nápad o který se s námi chcete podělit? Nestyďte se a napište nám. Váš feedback je pro nás důležitý a pomůže nám zlepšit naše služby.
0 Topics 0 Odpovědi Žádné Příspěvky

Who Is Online

Total users online: 0 Členi(ů) a 175 Hosté Online
Popis:  Site Administrator Globální Moderátor Moderátor Banned Uživatel Host
  • Celkem Zpráv: 23 | Celkem Subjektů: 8
  • Celkem Sekcí: 1 | Celkem Karegorii: 12
  • Dnes Založených: 0 | Včera Založených: 0
  • Dnešní Odpovědi Celkem: 0 | Včera Celkem Odpovědí: 0
Time to create page: 0.160 seconds


cz horoskop zdarma na dnešní den online Horoskopy 2017 Tajemství magických rituálů a kouzel - bílá magie Magie a kouzla Výklad a význam tarotových karet Význam tarotu SMS věštírna, online sms věštba SMS věštírna - věštba přes sms Tajemství run, výklad a význam jednotlivých run a runového písma Výklad run online kartářky - vědmy radí online Kartářky online


Náhodné kouzlo, zaklínadlo, zaříkadlo, rada:

Rada mágům

"chceš-li zaklít slovem svým, zaklínadlem nechť je rým".

Nejlepší zaklínání jsou rytmické, veršované texty, které jsou dobře zapamatovatelné a mají ve svém znění sílu. Lépe potom působí na naší mysl, tím i na energii a kouzlo celé. Takže ať už přejímáte, překládáte nebo vymýšlíte vlastní zaklínadla - nebojte se veršování!

ReklamaPočet zobrazených článků : 6277461
Joomla themes free made by Lonex.