Zvolte váš jazyk

Czech Danish Dutch English French German Italian Norwegian Polish Russian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

QR kód této stránky

QR-Code dieser Seite

Monitor návštěv webu

online - hostů: 198 SMS věštba - zjistíte co Vás čeká


SMS věštírna - věštba sms

Aktuální fáze měsíce
Aktuální fáze luny
Home Tajemství run Věštba z run
Věštění z run - Věštba z run
Věštba z run Email

VĚŠTĚNÍ Z RUN

 

Na světě neexistuje návod v němž by jste našli vše, co potřebujete o runách znát. To platí i obecně. Někdo věští z mraků na obloze, jiný z ohně, karet, ruky atd.. Tato znalost je výrazně osobní záležitostí, kde se každý musí samostatně rozhodovat a každý potřebuje určitý čas a intuici. Pokud vás nějakým způsobem přitahuje věštění, možná budete právě chtít začít s praktickým používáním run.

Každá runa je mocným věšteckým symbolem, který vyvolává nějaký příběh nebo téma ve vašem životě. Náhodně vybrané runy mohou nést významy a poselství. Stejně jako ostatní věštecké systémy a praktiky, jako například I-ťing, Tarot a další, i runové znaky zobrazují konkrétní představu a symboliku spjatou s časem a místem jejich vzniku, ale i skrytou moudrost našich předků.

V moderním věštění mohou být runy používány k "předpovědi budoucnosti", ale také slouží jako nástroj vlastního rozvoje a získání esoterických vědomostí.

Runové znaky tvoří určitý typ posvátných textů v severské mystice a neustále roste zájem o tuto symboliku, která se přenesla až do obrazového ztvárnění. Někteří vykladači se mohou zaměřit spíše na práci s runovými znaky, které si sami zhotovili z kamínků, dřevěných destiček nebo sušené hlíny. Jiní mohou zase pojmout vykládání run s archetypy či obrazy jako určitý druh vyprávění příběhu. K tomu vám může dobře posloužit tento web, který posílí a podpoří vaši intuici a esoterický rozvoj pomocí článků a názorných příkladů. Pravidelná práce s runami, obzvláště vykládáte-li je pro druhé, vám jistě pomůže zvýšit vaše prorocké schopnosti.

Naším cílem je ukázat vám systém umožňující jak pochopení, tak praktikování runového věštění. Člověk nemusí být věštcem, aby úspěšně dokázal věštit pomocí run. Runy, stejně jako další věštecké systémy, zdokonalí vaší intuici a s postupem času budete více získávat praxi, která vám umožní dopracovat se k vyššímu vnímání.

Nejdůležitější je ze začátku znalost a význam runových znaků. Potřebujete však vytrvalost, sílu, soucit k druhým, sebeovládání a vztah k velkým záhadám života.

 

STYL VĚŠTĚNÍ

 

Každý člověk si utvoří svůj vlastní rituál věštění, který by rozhodně neměl vnucovat druhým. Každému vyhovuje něco jiného, každý je osobnost s vlastními prožitky a pocity. Někomu vyhovuje věštění z run v přírodě, jiný má rád věštění pouze za úplňku, další zase v klidu svého domova. Jakmile si utvoříte vlastní proces věštění, který je ve své podstatě velmi prostý, stačí pak být pouze vnímavý k tomu, co nám nabízí konkrétní výklad. Runy se samy uspořádají do významných vzorců a vaším úkolem bude přečíst jejich poselství.

Než začnete, pořádně runy zamíchejte a levou rukou je rozprostřete (v případě karet obrázkem dolů). Zformulujte přesnou otázku! Buďte konkrétní, tak, aby jste dostali konkrétní odpověď.

 

RUNA DNE

 

Každý den ráno si runy zamíchejte a  vyberte pouze jednu runu, která vám určí charakter dne. Výklad dne vřele doporučuji. Tímto výkladem se nejvíce seznámíte a sblížíte s runovým věštěním. Dennodenní cvičení vás navíc nejlépe navede skutečnou cestu poznání.

 

 

 


cz horoskop zdarma na dnešní den online Horoskopy 2017 Tajemství magických rituálů a kouzel - bílá magie Magie a kouzla Výklad a význam tarotových karet Význam tarotu SMS věštírna, online sms věštba SMS věštírna - věštba přes sms Tajemství run, výklad a význam jednotlivých run a runového písma Výklad run online kartářky - vědmy radí online Kartářky online


Náhodné kouzlo, zaklínadlo, zaříkadlo, rada:

Zaklínadlo lásky

"Vyzývám vás nebeské síly, ať dojde má zpráva k svému cíli. Ať zjistí moje (jeho jméno) milá, že mě má ráda, ať láskou ke mně nemůže spát". Ať se tak stane.

ReklamaPočet zobrazených článků : 6277467
Joomla themes free made by Lonex.