Zvolte váš jazyk

Czech Danish Dutch English French German Italian Norwegian Polish Russian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

QR kód této stránky

QR-Code dieser Seite

Monitor návštěv webu

online - hostů: 231 SMS věštba - zjistíte co Vás čeká


SMS věštírna - věštba sms

Aktuální fáze měsíce
Aktuální fáze luny
Home Tarotové karty
Tarotové karty - barvy a výklad tarotu online - Esoterika Face4u
Tarotové karty - tajemství tarotu

Tajemství tarotových karet

 

Poznejte tajemství a půvab tarotových karet

 

Pokusíme se Vám zde ukázat cestu jak pracovat s kartami, jak v nich číst, jak provádět věštby z karet, jak chápat poselství které mám sdělují. Každá věštba pomocí karet má své kouzlo pro jednotlivce a daný okamžik

Existují stovky rozmanitých verzí tarotu (např. tarot bylinný, ženský, erotický, eskymácký, pohádkový atd.). K věštění se používají také cikánské karty, které byly odvozeny z tarotu. Za „královský“ druh kartomanie však platí věštění z tarotových karet.

 

Sada tarotu a symbolika tarotových karet

 

Klasická sada tarotových karet čítá celkem 78 listů. Tvoří ji 22 trumfů, tzv. velkých arkán, a 56 arkán malých. Velká arkána, která představují jádro tarotu, popisují formou symbolických obrazů lidské charakterové typy, základní vzorce chování a životní stadia, jimiž za život prochází většina lidí. Zobrazují životní cestu člověka a etapy jeho vývoje. Symbolika karet odráží archetypální síly a zkušenosti lidstva uložené v kolektivním nevědomí, které mohou rozhodujícím způsobem určovat lidský osud. Podrobnostmi archetypální životní cesty, kterou odhalují karty velkých arkán, se zabývá sada zbývajících 56 karet malých arkán.

 

Výklad z tarotových karet - výklad tarotu

 

Pro vykládání tarotu existuje celá řada metod. Při některých se používá celá sada, při jiných pouze karty velkých nebo malých arkán.

Existuje mnoho způsobů, jak si při výkladu rozložit karty. Na tom, kterou metodu si vyberete, záleží jen málo, zvolte si takovou, jež se vám líbí nejvíce.

Tarotové karty se používají jako prostředek k hlubšímu pochopení určité situace a předpovědění budoucího vývoje. Práce s tarotem není jen divinační metodou, nýbrž i způsobem jak přijmout sami sebe a dojít vnitřního osvícení.

Výklad tarotových karet, nám může ukázat směr, objasnit možné strasti, ale i slasti naší budoucnosti. Potom už záleží na našich reakcích a připravenosti. Ne všechno zlé je nutně špatné, někdy až později se ukáže, jak to vlastně bylo správně. Být ve správný čas na správném, místě či naopak.

Lze říci, že výklad dává lidem šanci poprat se s osudem a nenechat se semlít, ale ustát to, nebo si dokonce osud vylepšit tím, že uvidím chyby a napravím je a neopakuji. Pevně věřím, že jsem vám dostatečně přiblížil, jakým způsobem karty dokáží pomoci každému v jeho životních potížích, či složitých rozhodnutích.

Tarotové karty Vám pomohou ukázat cestu nejen k řešení otázek:

  • mezilidských vztahů
  • partnerství a partnerských vztahů
  • zaměstnání či nové práce
  • zdraví
  • rozhodování o finančních záležitostech

 

ale i ke všem běžným událostem všedního dne a nabídnou vám řešení problémového období.

 

Odpovědi na tyto a podobné otázky můžete najít právě ve výkladu tarotových karet.

Často se můžeme nacházet s partnerem v konfliktních situacích a nikdo z nás pořádně neví, co se vlastně děje?

Proč mě existence svedla dohromady zrovna s tímto člověkem, jehož přítomnost tak silně ovlivňuje můj život ?

Mohu věřit svým pocitům a vjemům?

Je vůbec možné vidět do budoucnosti?

Snad ještě podotkněme, že tarotové karty za nás životní problémy nevyřeší. Nicméně mohou nám pomoci rozumět tomu, co se kolem děje a kam to dění směřuje.

 

Johana

S výkladem karet vám pomůže kartářka Johana - je zde pro vás

 

Chcete se zeptat na svou budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - výklady jsou tím pravým pro všechny lidi. Jmenuji se Johana a specializuji se na výklad budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 46. S pomocí čaker určím významné okamžiky ve Vašem životě.

 

Vyberte si svou věštkyni a kartářku - zodpoví vám všechny dotazy, nebo využijte sms věštbu.

 

 


cz horoskop zdarma na dnešní den online Horoskopy 2017 Tajemství magických rituálů a kouzel - bílá magie Magie a kouzla Výklad a význam tarotových karet Význam tarotu SMS věštírna, online sms věštba SMS věštírna - věštba přes sms Tajemství run, výklad a význam jednotlivých run a runového písma Výklad run online kartářky - vědmy radí online Kartářky online


Náhodné kouzlo, zaklínadlo, zaříkadlo, rada:

Zaklínadlo ráje

Všemocné síle vděk, ať nastane zlatý věk. Ať lidé všichni milují se, ať láska všudypřítomně projeví se!

ReklamaPočet zobrazených článků : 6277478
Joomla themes free made by Lonex.