Přidat k oblíbeným

  
  

Zvolte váš jazyk

Czech Danish Dutch English French German Italian Norwegian Polish Russian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

QR kód této stránky

QR-Code dieser Seite

Monitor návštěv webu

online - hostů: 15 SMS věštba - zjistíte co Vás čeká


SMS věštírna - věštba sms

Aktuální fáze měsíce
Aktuální fáze luny
Význam tarotové karty - 7 Holí
7 holí Email

MALÁ ARKÁNA - 7 HOLÍ

7 HOLÍ

  • Sebe-obhájení
  • Vymezovat se
  • Sebeobrana, Muset se bránit
  • Závist, Nepřejícnost druhých
  • Boj o vlastní postoj
  • Zkouška
  • Odvaha

 

Pozitivní významy:
Silný charakter a vlastní názor v komplikovaných situacích. Pře (i soudní). Vítězství nad konkurenty, odvaha, schopnost hájit pozice. Hájení své převahy. Jednu záležitost držíme výš než ostatní – jedna je důležitější. Přerůstání osobních problémů a jejich zatlačování do podvědomí. Schopnost prosadit se. Stavět se proti překážkám. Nutnost bránit své území a životní prostor, postavit se na obranu svých zájmů. Přesila, která požaduje plné nasazení. Diskuze, vyjednávání, soutěžení, slovní potyčky. Dilema nebo krize. Kritika. Osamocené postavení. Závist. Konfrontace.

Negativní významy:
Starosti, bezradnost, újma, poškození, nedůvěra. Ohrožení – protivníci mohou převládnout. Rivalita. Egocentričnost. Zveličování překážky. Cítit, že na nás někdo stále útočí. Slabá schopnost prosadit se. Nedůvěra. Nepřátelství. Nejistota ohledně životního smyslu a cíle. Vnitřní nejistota maskovaná suverénním až agresivním chováním. Zbytečné nepřátelství a nedůvěra v pracovních vztazích. Výbušné jednání. Těžkosti a překážky. Nesmyslná vzpoura. Výsměch, úzkostné stavy. Velké a zbytečné osobní nasazení. Prchlivost.

Výklad ve vztazích:
Hašteřivost a bojovnost. Déletrvající potíže ve vztahu. Boj o někoho nebo o vztah. (je někdo třetí) Napětí. Možný konflikt s partnerem.

Všeobecný význam:
V praxi není tato karta spojená s moc dobrými pocity. Mluví o tom, že člověk se cítí ohrožen a dohnán k boji nebo sebeobraně. Často se také cítí v tomto boji osamělý nebo zahnaný do kouta, často má pocit, že je sám proti přesile. Vždy s velkou pečlivostí prozkoumejte, má-li toto ohrožení reálný základ, není-li to pouze tazatelův stihomam. Pokud Vám karta vyjde jako rada, pak se začněte směle a odvážně hájit. Dejte najevo svá stanoviska, buďte neohrožení. Bojujte a braňte se.

Symboly Rider Waite:
Hůl: penis, sexualita, mocenská síla, symbol plodnosti
Nejednotná obuv postavy: Bota a holínka : přístupnost a otevřenost – uzavřenost, nepřístupnost před zvířecími impulsy (strach před „pokousáním“) přicházejícími z podvědomí. Také spěch, překotnost
Absence jiné postavy: boj s nepřítelem nebo také pouze se sebou. Vrchol, kopec: trhlina mezi „nahoře a dole“, nebo mezi minulostí a současností. Postava je ve výhodné pozici! Obtíže, těžkosti, překážky (je těžké dostat se nahoru), vysoké cíle, vzestup
Postoj postavy: bojovnost, využívat své těžiště
Rašící lístky: život a růst, přání
6 Holí namířených proti postavě: číslo šest symbolizuje rovnováhu, sedmou holí, kterou drží postava je tato rovnováha – harmonie narušena. Může symbolizovat vyděděnost – být mimo harmonii

Spojení s astrologií:
Mars ve Lvu, Mars v 5.domě, Mars/Slunce, Merkur/Mars, v aspektu se Saturnem, Merkur v Beranu, v 1.domě

Afirmace:

  • Jdu odvážně a vytrvale za svým cílem.
  • Důvěřuji ve svou sílu, jsem si sám sebou jist a stavím se odvážně vůči všem výzvám a překážkám.
  • Jsem statečný.

 

 

mLink.cz
Vaše reklama zde za 99 Kč »

Náhodné kouzlo, zaklínadlo, zaříkadlo, rada:

Pro výhru v loterii-sportce-šťastných 10

Jak vyhrát v loterii, ve sportce nebo v tahu šťastných 10.
Dejte Vesmíru najevo, že chcete vyhrát v loterii (sportka, na los, šťastných 10 nebo chcete výhru v loterijní hře).

Smíchejte zázvor, muškátový oříšek a šalvěj. Touto směsí posypte svůj los či sázenku a pak ho (nebo ji) uložte někam hodně vysoko na bezpečné místo. Nechte ho (ji) tam až do večera, kdy proběhne tah nebo slosování. Udělejte to vždy, když zatoužíte po výhře na sportku, ve slosování šťastných 10 nebo jiné loterijní hře.

ReklamaPočet zobrazených článků : 4036972
Joomla themes free made by Lonex.