Zvolte váš jazyk

Czech Danish Dutch English French German Italian Norwegian Polish Russian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

QR kód této stránky

QR-Code dieser Seite

Monitor návštěv webu

online - hostů: 40 SMS věštba - zjistíte co Vás čeká


SMS věštírna - věštba sms

Aktuální fáze měsíce
Aktuální fáze luny
Význam tarotové karty - 9 Mečů
9 mečů Email

MALÁ ARKÁNA - 9 MEČŮ

9 MEČŮ

  • Velké starosti
  • Katastrofa, Noční můra, Trápení
  • Úzkost, Panika, Strach
  • Starosti, Výčitky Svědomí, Zoufalství
  • Probuzení a kruté poznání

 

Pozitivní význam:
Čas sklíčenosti, velkých starostí, ohrožení existence i života, doba nemocí, pesimismu. Problémy v práci, potíže s nadřízeným, obavy ze zkoušek, tréma před veřejným vystoupením. Předpověď smrti, neúspěchu a zoufalství. Posedlost nesplnitelným přáním nebo nedosažitelným cílem. Neschopnost vyrovnat se s prožitým utrpením. Pocity viny. Šok. Zlý osud. Těžká nemoc, malá perspektiva uzdravení. Interrupce. Agresivita, pravda za každou cenu, násilí, zakazování, cenzura. Trápit se sebeobviňováním - trestat sám sebe. Sebe-trýzeň a sklon ke kruté sebekritice. Zážitek přímého existenčního ohrožení. Starosti a bezesné noci.

Obrácený význam:
Smrt, zoufalství, pochyby a smutek, násilí, chudoba, krutost, mizérie, neštěstí, starosti, obavy o milovaného, špatný charakter, zajetí, zatčení, pochyby, zármutek v lásce, upadnutí v nemilost, hluboký strach, pomluvy a urážky. Zranění nebo zničení – fyzické i slovní. Nespavost, deprese, panická hrůza, paranoia, samota, pocit, že jsem na všechno zůstal sám. Vyčerpání, prohra, zpoždění, zklamání, zoufalství, pomluvy. Neštěstí, nemoc, majetková ztráta. Uvěznění.

Výklad ve vztazích:
Strach z rozchodu, obavy ze samoty a ztráty partnera. Konflikt. Nemožnost dohodnout se. Silná hrozba rozvodu. Rozpad vztahů, nové spory, špatné zprávy. Prospěchářství, falešné vztahy. Opuštěnost. Mučivé myšlenky, trápení, pochyby. Bod krutého poznání. Neschopnost odpouštět. Nenávist k sobě. Bezohlednost. Sadismus nebo masochismus. Sebeobviňování, sebemučení. Destrukce.

Všeobecný význam:
Toto je jedna z nejhorších karet Tarotu vůbec. Nenalezneme u ní žádný pozitivní aspekt. V praxi hovoří o stavech největší úzkosti, strachu, žalu nebo deprese – nebo o velkých starostech. Pečlivě prozkoumejte, zda jsou ony obavy oprávněné, zda nejde o pouhé „malování čertů na zeď“.

Symboly Rider Waite:
Meč: nositel tajuplných sil, v boží ruce = trestající nástroj, nástroj překonání zla, symbol moci pravdy a poznání. Symbol vůle vládnout, cti a slávy, spravedlnosti, připravenosti k obraně. Mít v rukou: představuje čest, spravedlnost, ale i touhu po moci a možnosti ji naplnit (vztahuje se zejména k vnitřnímu životu a jen okrajově k životu vnějšímu)
Meče visící nad postavou: Damoklovy meče
Černá barva: Neznámo, jádro Země nebo stavu věcí, „černá skříňka“, černý stín, temno duše. Dokonalá nepřítomnost světla. Druhá strana. Nepochopitelné. Mužská barva ve smyslu utváření síly. Ochrana. Bezpečnost.
Pokrývka se vzorem růží a znamení zvěrokruhu: Růže: spojení lásky a utrpení – trny, Zodiak: symbolické vyjádření vztahu mezi nebem a zemí, životní cyklus
Postava s hlavou v dlaních: noční můra, neštěstí, starosti, pláč

Spojení s astrologií:
Mars v Blížencích, Mars/Merkur, Mars ve 3.domě, Saturn/Luna v negativních aspektech

Afirmace:

  • Lidé mne milují jednoduše proto, že jsem takový jaký jsem.
  • Vyrovnávám se se svou negativností, svými pochybnostmi a obavami, abych se od nich oprostil a byl opět láskyplný a živý.

 

 


cz horoskop zdarma na dnešní den online Horoskopy 2017 Tajemství magických rituálů a kouzel - bílá magie Magie a kouzla Výklad a význam tarotových karet Význam tarotu SMS věštírna, online sms věštba SMS věštírna - věštba přes sms Tajemství run, výklad a význam jednotlivých run a runového písma Výklad run online kartářky - vědmy radí online Kartářky online


Náhodné kouzlo, zaklínadlo, zaříkadlo, rada:

Invokace pozemského ráje

Všemocné síle jevím vděk, ať nastane nyní zlatý věk. Ustanou pohromy a války, lidé vzájemně plni lásky ať milují se všichni navzájem, projevující jeden o druhého něžný zájem.

ReklamaPočet zobrazených článků : 6094446
Joomla themes free made by Lonex.