Zvolte váš jazyk

Czech Danish Dutch English French German Italian Norwegian Polish Russian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

QR kód této stránky

QR-Code dieser Seite

Monitor návštěv webu

online - hostů: 56 SMS věštba - zjistíte co Vás čeká


SMS věštírna - věštba sms

Aktuální fáze měsíce
Aktuální fáze luny
Význam tarotové karty - 9 Mečů
9 mečů Email

MALÁ ARKÁNA - 9 MEČŮ

9 MEČŮ

  • Velké starosti
  • Katastrofa, Noční můra, Trápení
  • Úzkost, Panika, Strach
  • Starosti, Výčitky Svědomí, Zoufalství
  • Probuzení a kruté poznání

 

Pozitivní význam:
Čas sklíčenosti, velkých starostí, ohrožení existence i života, doba nemocí, pesimismu. Problémy v práci, potíže s nadřízeným, obavy ze zkoušek, tréma před veřejným vystoupením. Předpověď smrti, neúspěchu a zoufalství. Posedlost nesplnitelným přáním nebo nedosažitelným cílem. Neschopnost vyrovnat se s prožitým utrpením. Pocity viny. Šok. Zlý osud. Těžká nemoc, malá perspektiva uzdravení. Interrupce. Agresivita, pravda za každou cenu, násilí, zakazování, cenzura. Trápit se sebeobviňováním - trestat sám sebe. Sebe-trýzeň a sklon ke kruté sebekritice. Zážitek přímého existenčního ohrožení. Starosti a bezesné noci.

Obrácený význam:
Smrt, zoufalství, pochyby a smutek, násilí, chudoba, krutost, mizérie, neštěstí, starosti, obavy o milovaného, špatný charakter, zajetí, zatčení, pochyby, zármutek v lásce, upadnutí v nemilost, hluboký strach, pomluvy a urážky. Zranění nebo zničení – fyzické i slovní. Nespavost, deprese, panická hrůza, paranoia, samota, pocit, že jsem na všechno zůstal sám. Vyčerpání, prohra, zpoždění, zklamání, zoufalství, pomluvy. Neštěstí, nemoc, majetková ztráta. Uvěznění.

Výklad ve vztazích:
Strach z rozchodu, obavy ze samoty a ztráty partnera. Konflikt. Nemožnost dohodnout se. Silná hrozba rozvodu. Rozpad vztahů, nové spory, špatné zprávy. Prospěchářství, falešné vztahy. Opuštěnost. Mučivé myšlenky, trápení, pochyby. Bod krutého poznání. Neschopnost odpouštět. Nenávist k sobě. Bezohlednost. Sadismus nebo masochismus. Sebeobviňování, sebemučení. Destrukce.

Všeobecný význam:
Toto je jedna z nejhorších karet Tarotu vůbec. Nenalezneme u ní žádný pozitivní aspekt. V praxi hovoří o stavech největší úzkosti, strachu, žalu nebo deprese – nebo o velkých starostech. Pečlivě prozkoumejte, zda jsou ony obavy oprávněné, zda nejde o pouhé „malování čertů na zeď“.

Symboly Rider Waite:
Meč: nositel tajuplných sil, v boží ruce = trestající nástroj, nástroj překonání zla, symbol moci pravdy a poznání. Symbol vůle vládnout, cti a slávy, spravedlnosti, připravenosti k obraně. Mít v rukou: představuje čest, spravedlnost, ale i touhu po moci a možnosti ji naplnit (vztahuje se zejména k vnitřnímu životu a jen okrajově k životu vnějšímu)
Meče visící nad postavou: Damoklovy meče
Černá barva: Neznámo, jádro Země nebo stavu věcí, „černá skříňka“, černý stín, temno duše. Dokonalá nepřítomnost světla. Druhá strana. Nepochopitelné. Mužská barva ve smyslu utváření síly. Ochrana. Bezpečnost.
Pokrývka se vzorem růží a znamení zvěrokruhu: Růže: spojení lásky a utrpení – trny, Zodiak: symbolické vyjádření vztahu mezi nebem a zemí, životní cyklus
Postava s hlavou v dlaních: noční můra, neštěstí, starosti, pláč

Spojení s astrologií:
Mars v Blížencích, Mars/Merkur, Mars ve 3.domě, Saturn/Luna v negativních aspektech

Afirmace:

  • Lidé mne milují jednoduše proto, že jsem takový jaký jsem.
  • Vyrovnávám se se svou negativností, svými pochybnostmi a obavami, abych se od nich oprostil a byl opět láskyplný a živý.

 

 


cz horoskop zdarma na dnešní den online Horoskopy 2017 Tajemství magických rituálů a kouzel - bílá magie Magie a kouzla Výklad a význam tarotových karet Význam tarotu SMS věštírna, online sms věštba SMS věštírna - věštba přes sms Tajemství run, výklad a význam jednotlivých run a runového písma Výklad run online kartářky - vědmy radí online Kartářky online


Náhodné kouzlo, zaklínadlo, zaříkadlo, rada:

Kouzlo na poražení strašidla

Jsem světla svit kterému se nelze postavit, vrať se do temnot kde stíny dlí, tam je tvé věčné obydlí. Ať nad tebou se zavře zem, tu nekonečnou noc s sebou vem!

ReklamaPočet zobrazených článků : 6222123
Joomla themes free made by Lonex.