Zvolte váš jazyk

Czech Danish Dutch English French German Italian Norwegian Polish Russian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

QR kód této stránky

QR-Code dieser Seite

Monitor návštěv webu

online - hostů: 166 SMS věštba - zjistíte co Vás čeká


SMS věštírna - věštba sms

Aktuální fáze měsíce
Aktuální fáze luny
Home Tarotové karty Výklad z tarotových karet
Výklad z tarotových karet zdarma - výklad karet online
Výklad z tarotových karet Email

Výklad tarotových karet online - výklad karet zdarma

 

V moudrých knihách , viz. Pierre Lasenic, Grawley a další, se píše - Tarot je klíč k iniciaci.
Podle Papuse je tarot hieroglyfickou a číselnou řadou, sestavenou na podkladě kabalistických klíčů a nazýval je "Bible, biblí" a knihou zjevení původních lidských civilizací. Eliphas Lévi prohlásil, že tarot je skutečným oráklem a je schopen odpovědět na všechny otázky. Jeden z nejstarších je indický tarot "Tšaturanga", který se používal podobně jako šachy, to znamená, že to byla desková hra dřív než rty. Také se tvrdí, že ve velké arkáně tarotu se skrývá život i smrt, osud i budoucnost dalších osudů.

Myslím si, že v dnešní době spočívá jejich kouzlo a moc, hlavně ve výkladech. Velká arkána jsou tzv. královské, dvorní karty a dá se s nimi samostatně vykládat.

Z toho co jste se dozvěděli o jednotlivých kartách tarotu velké arkány, je vám již pravděpodobně jasné, že každá tarotová karta sama o sobě je jeden malý příběh, více karet velký příběh. Nikdy byste neměli interpretovat karty podle názvů, ale podle příběhů které jsou v nich skryty.

 

Způsob výkladu tarotových karet online

 

Způsob vykládání tarotových karet online který vám chci nabídnout zdarma je velmi jednoduchý a věřím, že vám bude dostatečně vyhovovat. Přesto mějte na paměti to, že způsobů jak vykládat taroty je mnoho a každý má možnost si vytvořit vlastní postupy, a to takové které mu nejvíce vyhovují. Já používám pro hlavní, takzvaný základní výklad cikánské karty. Ty jsou schopny dobře nastínit to co nám osud nabízí do budoucna.

Ovšem na konkrétní události a jejich vývoj, nebo na otázky mi vyhovuje velká arkána tarotu. Ta je schopná velmi podrobně a do hloubky vysvětlit sled událostí, odpoví mi na otázku na kolik procent je to ano či ne, prozradí mi jaké vlivy figurují v tom kterém problému a mohu se dozvědět i to co je hlavním povahovým rysem té které osoby. Nejvíce používám čtyř různých druhů výkladu a to: vztahový výklad na devět karet, sedm karet v řadě na sled různých životních událostí, tři karty coby odpovědi na otázky a výklad jedné karty na základní povahové rysy, nebo jako symbol co je vlastně podstatou toho, na koho, nebo co se chci karet zeptat.

Protože žádná karta tarotu není zlá, není zlý ani žádný soubor tarotových karet. Tohle je největší omyl většiny současných komentátorů, kteří tvrdí, že Meče malých arkán jsou svou povahou zlé. Meč svou podstatou představuje vzdušný živel, intelekt a racionální myšlenkový proces. Nesoulad, který tento soubor může odhalit, se pak týká mentální roviny, nikoliv fyzické. A takový nesoulad pak pouze ukazuje, že mysl má být ohebnější, když se přizpůsobuje dané situaci. Věštící by měl vždycky tuto barvu vykládat jako ukazatele obtíží, které vnímá mysl (a nikoliv tělo), a jako vodítka, jak je řešit.

 

Online výklad tarotových karet zdarma na našem webu

 

Nabízíme Vám zdarma výklad tarotu pro určování časového rozsahu platnosti výkladu tarotových karet. Možnost využití tarotové karty dne, kde můžete vytáhnout tzv. kartu na konkrétní den. Výklad ze tří karet kde můžete získat odpověď na otázku "ano" či "ne" pomocí tří tarotových karet. Výklad karet metodou jednoduchého kříže který je vhodný k získání odpovědi na otázky týkající se problému. Postup při výkladu karet Keltského kříže. Výklad tarotových karet na sedm karet tarotu kde tímto způsobem máte možnost vykládat na jakoukoliv událost. Nebo si můžete zvolit tzv. Měsíční zrcadlo kdy tento výklad je obecně považován za velice kvalitní a zacházející do důsledků. Pokud máte otázky týkající se vztahů zkuste si vyložit karty, výkladem je možné odhalovat různé stránky všech vztahů, nejen úzce partnerských. Nebo jen vyzkoušejte výklad jedné nebo dvou karet podle data narození.

 

Kassandra

Věštkyně a kartářka Johana vám ráda pomůže s výkladem karet

 

V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 47. Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat výklad karet a zjistěte, jak jste na tom.

Vyberte si věštkyni a kartářku -  zodpoví vám všechny dotazy.

 

Skutečná povaha Tarotu někdy unikne

 

Skutečná povaha další skupiny tarotových karet však může tazateli uniknout. Jedná se o skupinu 16 karet, tak zvaných vysokých nebo dvorních, které mají všechny dvojí divinační povahu. Při divinaci označují dva aspekty, a sice nějakou individuální osobnost mimo tazatele a současně i osobnost, kterou si tazatel osvojí, když se bude chtít vypořádat s příslušnou situací. Komentáře jsou většinou s to vnímat jen první, vnější aspekt 16 vysokých karet, a jen málokteré vidí jejich duální povahu a vnitřní tvář. A tak svým umístěním bude vysoká karta označovat buď osobu, s níž se tazatel setkává, nebo také osobnost, kterou tazatel přijme za svou.

 

Tarot umí odpovědět na každou otázku

 

Věštící se patrně setká s problémem, jak tarot otázkou oslovit. V divinaci existují dvě základní metody, jak otázky vymezit. Věštící by měl z balíčku vyndat signifikátora a pak s co možná největší intenzitou formulovat dotaz, na nějž se chce dozvědět odpověď, a míchat přitom karty. Požaduje-li věštící konkrétnější prostředky, jak se tarotu ptát, může z karet vyndat určitou skupinu karet, než je začne míchat, a vyložit ke čtení jako prostředek, jenž vymezuje otázku. Jde-li například o dotaz „Mám změnit zaměstnání?", pak lze vybrat k přiměřenému popisu této otázky pentaklovou dvojku (která symbolizuje změnu) nebo pentaklovou šestku (která symbolizuje povolání).

 

Tarotové karty nedokáží přesně určit čas

 

Nyní je věštící vyzbrojen konkrétními prostředky a může položit jakoukoliv otázku, nemůže však oslovit časovou posloupnost, kterou mu dané čtení ukazuje. Při čtení totiž nelze zjistit přesné časové období. Neexistuje žádná zavedená formule, kterou by bylo možné uplatnit na danou kartu, aby se dalo určit, za jak dlouho a jak dlouho bude karta působit. Nicméně vyložené tarotové karty jsou vlastně diagram časové posloupnosti, která ukazuje určitý sled událostí. I když tedy nemůžeme při čtení stanovit konkrétní časové období, podle polohy vyložených karet je přece jen lze poznat. Z vyložených karet je možné usuzovat na blízkou minulost, přítomnost a budoucnost, blízkou i vzdálenou, nicméně přesný počet dnů jasně a spolehlivě určit nejde. Koneckonců časové období určené tarotovým orákulem se nakonec vždycky týká jen přítomného okamžiku. Karty jsou vyloženy náhodně a svým rozložením popisují okamžik, v němž byly vytaženy. A v tomto stále přítomném okamžiku, je zárodek budoucnosti i žeň minulosti. Takto tedy přítomnost dešifruje minulost i budoucnost.

 

Výklad z tarotových karet pomocí SMS věštby

Každý potřebuje občas radu. Radu, jak dál, radu co udělat, nebo jen neví jak je na tom se svým partnerem - partnerkou. Čeká vás štěstí? Máte neustále smůlu?
Poraďte se s věštci! Jsou zde pro Vás v kteroukoliv hodinu i den!

Stačí pouze poslat SMS ve tvaru: VESTENI mezera datum narození mezera vaše otázka na číslo 903 55 79.
Nechte si odeslat výklad otázek na váš telefon a zjistěte, jak jste na tom.

 

Model výkladu Tarotu

 

Pokud jde o modely, jak vykládat karty při divinaci, měli bychom být pružní a vynalézaví. Experimentujme co nejvíce s rozložením karet a nakonec si sami vzorce, s nimiž pracujeme, uzpůsobme tak, aby nám jejich podoba při řešení každého problému zcela vyhovovala. Nejoblíbenější je Keltský kříž, rozložení, které objevil A. E. Waite. Především však pamatujme, že i když je žádoucí experimentovat ve způsobech, jak karty při čtení uspořádat, nikdy nesmíme měnit jejich divinační význam, jenž bychom si měli vštípit do paměti.

 

Důležitost každé tarotové karty

 

Tím se nám naskýtá otázka, zdali nám všech 78 karet zapojených při čtení opravdu dává více informací než jedna jediná karta, nebo ne. Zkušenost nám překvapivě ukazuje, že jedna karta vždycky informuje lépe než 78 karet, které nám poskytují takové množství divinačních údajů, že až zatemňují možnost čtení. Neobratný divinační vzorec, který se používá ve Zlatém úsvitu, nebyl do této knihy vůbec začleněn, protože toto rozložení karet dává příliš mnoho informací, takže vlastně veškeré problémy spíše zastře, než aby je objasňovalo.

Věštící během praxe sám zjistí, že čím skrovnější informace má, tím jasnější dostává odpověď na každou otázku. Při čtení z karet by se měl věštící vždycky vyhýbat přehánění.

 

 


cz horoskop zdarma na dnešní den online Horoskopy 2017 Tajemství magických rituálů a kouzel - bílá magie Magie a kouzla Výklad a význam tarotových karet Význam tarotu SMS věštírna, online sms věštba SMS věštírna - věštba přes sms Tajemství run, výklad a význam jednotlivých run a runového písma Výklad run online kartářky - vědmy radí online Kartářky online


Náhodné kouzlo, zaklínadlo, zaříkadlo, rada:

Zaklínadlo na štěstí

Od této chvíle mé bolesti mizí, smůla i trápení jsou mi již cizí, užívám si jen štěstí už nejsem v krizi.

ReklamaPočet zobrazených článků : 6277459
Joomla themes free made by Lonex.